Türkiye'nin Lider Yapı Platformu
HABER: Mimarlar Odası'ndan Mimarlık öğrencileri için güzel bir staj etkinliği - Baskı Önizleme

+- Türkiye'nin Lider Yapı Platformu (https://yapiforumu.com)
+-- Forum: ETKİNLİK MERKEZİ (https://yapiforumu.com/forum-etkinlik-merkezi.html)
+--- Forum: Buluşmalar (https://yapiforumu.com/forum-bulusmalar.html)
+--- Konu Başlığı: HABER: Mimarlar Odası'ndan Mimarlık öğrencileri için güzel bir staj etkinliği (/konu-haber-mimarlar-odasi-ndan-mimarlik-ogrencileri-icin-guzel-bir-staj-etkinligi.html)Mimarlar Odası'ndan Mimarlık öğrencileri için güzel bir staj etkinliği - ismet - 06-06-2021

Mimarlar Odası Ankara Şubesi ve Türk Serbest Mimarlar Derneği, mimarlık bölümü öğrencilerinin pandemi ve artan kontenjan sayıları nedeniyle bulmakta zorluk yaşadıkları yaz stajlarına yönelik bir program düzenliyor.

Yüz yüze ve çevrimiçi olanakların bir arada kullanılacağı programda, akademi ve uygulama alanlarından yürütücüler ile teorik ve pratik dersler yer alacak. 26 Temmuz – 3 Eylül 2021 tarihleri arasında uygulanacak staj programının kontenjanı sınırlı olup, daha önce ofis stajını gerçekleştirmemiş başvuranlara öncelik tanınacak. Yüz yüze ve çevrimiçi derslerde devam zorunluluğu bulunuyor. 

Yararlanmak isteyen mimarlık bölümü öğrencilerinin üniversitelerinden kabul onayını alarak 18 Haziran 2021 tarihine kadar bu linkte yer alan başvuru formunu doldurarak başvuru yapmaları ve formun bir kopyasını info@mimarlarodasiankara.org adresine iletmeleri gerekiyor.

Başvuru için son tarih 18 Haziran 2021, saat: 17.00

[Resim: O4VDrn.jpg]