Türkiye'nin Lider Yapı Platformu Bizden haberler
Bizden haberler
27-05-2021, 20:35
Yorumlar : 0 • Okunma : 426
Herkese iyi forumlar, selamlar, iyi akşamlar..

Türkiye'nin tek ve en kaliteli yapı soru cevap platformu, inşaat forumu sitesi olan YAPIFORUMU.COM artık Türk Patent ve Marka Enstitüsü tarafından tescil edilmiştir.

[Resim: VNaDN.png]
25-05-2021, 21:29
Yorumlar : 0 • Okunma : 345
Merhabalar, herkese sağlıklı günler dilerim.

Bildiğiniz üzere bir süredir forumumuza üyelikler sadece davetiye yoluyla gerçekleşmekte. Bu davetiyeler için ya forumdan bir arkadaşınız yoluyla ya da direkt olarak davetiye başvuru sayfası üzerinden davetiye talebinde bulunabilmektesiniz. DAVETİYELER TAMAMEN ÜCRETSİZDİR !

Duyuyoruz ki davetiyeleri satışa çıkaran arkadaşlar varmış. Bu kişiler tespit edildiği takdirde süresiz olarak üyelikleri sonlandırılacaktır. Burası hepimizin faydalanabileceği, dökümanlar, projeler vb. indirilebilir öğeler ile merak ettiklerimizi paylaşabileceğimiz yardımlaşabileceğimiz bir yer. Dolayısı ile bu karşılıklı bilgi - veri - ticari alışverişlerimizi hep belirli bir seviyede tutmak oldukça önemlİ.

Ayrıca, davetiye başvurusunda bulunan arkadaşlara bazı tavsiyelerim olacak. Davetiye taleplerini inceleyen moderatör arkadaşlarımız için de böylesi daha sağlıklı olacaktır;

- Kaydolma nedeninizi açıklayın kısmına saçma sapan, geçiştirilerek yazılan ve alakasız metin içerikleri ile dolduranları kabul etmiyoruz.
- Sahte ve kullanılmayan e-posta adresini yazanları kabul etmiyoruz.
- Her davetiye özenle  değerlendirilmekte olup, birden fazla davetiye talebinde bulunanları kabul etmiyoruz.

Son olarak mail adresini yanlış ya da eksik yazan arkadaşlar son dönemde oldukça fazla. Bu konuları sizlerle paylaşmak istedim. Hepimiz için daha güzel günler gelmesi temennisiyle.. İyi forumlar Gülümse
28-01-2021, 18:07
Yorumlar : 0 • Okunma : 692
Her geçen gün daha kaliteli ve güvenli bir platform haline getirmeyi amaçladığımız yapıforumu'nda önemli bir bilgilendirmeyi siz değerli dostlarla paylaşmak istiyorum. Artık foruma üye olmak için DAVETİYE kodu zorunlu hale getirildi !!!

Davetiye kodu tamamen ÜCRETSİZ olarak mevcut üyelerimize her ay 1 adet otomatik olarak tanımlanacak. (Mevcut davetiye kodunuza ek olarak daha fazla davetiye koduna ihtiyaç duymanız halinde market'ten istediğiniz kadar ek davetiye kodu satın alabileceksiniz.)

Davetiye kodunuzu foruma giriş yaptıktan sonra; https://yapiforumu.com/usercp.php sayfasından (Kullanıcı Kontrol Panelinizden) görebilirsiniz. Yani foruma biri üye olmak istediğinde artık davetiye kodu girmesi gerekecek.

Forumda kayıtlı bir arkadaşınız yoksa aşağıdaki sayfadan ücretsiz olarak davetiye talebinde bulunabilirsiniz;

Kod :
https://yapiforumu.com/davetiye.php

Davetiye talepleri titizlikle incelenecek olup uygun görülmesi halinde davetiye kodunuz oluşturularak girdiğiniz E-posta adresine gönderilecektir.

TC Kimlik No Doğrulama, Mobil Doğrulama ve şimdiden DAVETİYE sistemiyle birlikte G E T (Güvenli Elektronik Ticaret) sistemi iyice oturmaya başladı. Bu tür mecralarda bildiğiniz üzere art niyetli insanlar da olabileceğinden dolayı biz elimizden geldiğince temkinli ve gerekli tedbirleri almalıyız. Bu yeni özellikler de bu amaçla foruma kazandırdığımız şeylerden biri.  Göz kırp

Herkese sağlıklı günler dilerim..
09-01-2021, 12:58
Yorumlar : 0 • Okunma : 587
Merhaba Yapıcan'lar ! Gülümse 

YapıForumu.com'u hepimiz için daha güvenli ve temiz bir yer haline getirmek amacıyla hayata geçirdiğimiz TC Kimlik Doğrulama ve SMS Mobil Onay sistemleri artık aktif..

@ITenGriTR ve @SEO_Hizmetleri 'nin emekleriyle başlattığımız bu uygulamayla birlikte TC Kimlik numaranızı ve Telefon numaranızı onaylayarak profilinizi doğrulayabilirsiniz. 

YAPIFORUMU TC Kimlik Doğrulama ve Mobil Doğrulama işlemi Nasıl Yapılır?

Bu işlem oldukça basit. Tek yapmanız gereken foruma giriş yaptıktan sonra https://yapiforumu.com/usercp.php?action=options linkine tıklayarak ya da profil resminizin üzerine gelince açılan menüden "Seçenekleri düzenle" yazısına tıklayın > Diğer Araçlar sekmesine tıklayıp en üstteki TC Kimlik Doğrulama ve Mobil Doğrulama butonlarına tıklayarak sizden istenen bilgileri girmeniz yeterli olacaktır.

Bu işlemler zorunlu mudur?

Hayır tabikide. Sadece forumu ticaret yapmak için kullanmak isteyenlere ticaret yapacağı kişilere internet ortamında prestij, güvenilirlik, otoriterlik sağlayabileceği düşünülerek, art niyetli emelleri olabilecek kişileri, fake hesapları ve trolleri engelleme amacıyla hayata geçirilmiştir.

Elbette bunlar bile niteyi kötü kişileri engellemeye yeterli değil ancak biz yine elimizden geleni yapmak istedik.

Bilgilerim saklanıyor mu?

KVKK Aydınlatma metnimiz, Gizlilik Politikamız dahilinde bizimle paylaşılan verilerin nasıl ve hangilerinin işlendiğini öğrenebilirsiniz. Biz bir grup mimar arkadaş olarak burayı nasıl daha güvenilir, nasıl daha temiz ve nasıl daha aktif ve faydalı bir hale getirebilirize odaklanıyoruz. Başka bir maksadımız, amacımız, niyetimiz olmaz ve olamaz Gülümse 

Neden böyle birşeye ihtiyaç duyuldu?

GET (Güvenli E-ticaret Sistemi) sayesinde henüz çok aktif olmasa da platformumuzun Türkiye'nin Yapı ve İnşaat Sektörü'ne yönelik kaliteli temiz ve güvenilir bir platform olarak en aktif freelance iş ve hizmet platformu, pazaryeri olması beklentisindeyiz. 

Durum böyle olunca doğrulanmış profillere sahip üyelerin diğerlerine nazaran daha güvenilir, ticaret veya işbirliği ya da çözüm ortağı arayışınızda platformumuzu tercih etmeniz için bir adım daha atmak amacıyla böyle bir güncelleme getirdik.

Profilinizi doğruladığınızda;

Yukarıdaki gibi konularınızda, mesajlarınızda ve yorumlarınızda doğrulama rozeti alırsınız. Bu rozetlerden biri TC Kimlik Doğrulama iken Diğeri Mobil SMS Doğrulama işlemini başarıyla gerçekleştiren arkadaşlar için aktif hale gelir.

Burayı hepimiz için daha kaliteli ve uzuuun yıllar boyu birlikte vakit geçirebileceğimiz temiz bir platform haline getirme amaçlı güncelleme ve modernize etme çalışmalarımız tüm hızıyla devam edecek  Melek

Ufak bir güncelleme bilgisini de paylaşarak bu duyuruyu tamamlamak istiyorum. O da Market sistemimizde Özel Mesaj Kotaları için olucak. Özel mesaj sistemi de otomasyona bağlanan ürünler arasındaydı. Ufak bir teknik problem mevcuttu. Bu problemi çözerek artık mesaj kotalarınızı ödemeniz onaylantıktan sonra otomatik olarak yükseltebileceksiniz. 

Merak ettiklerinizi, forumumuz için önerilerinizi bizimle paylaşmaktan lütfen çekinmeyin. Burayı daha canlı ve aktif bir yer olarak görmek hepimiz için çok daha iyi olacağından platformumuza halen üye olmayan arkadaşlarınızı da davet etmeyi unutmayın Gülümse 

Hatta arkadaşlarınızı davet etmek için siteye giriş yaptıktan sonra https://yapiforumu.com/usercp.php linkinden kendi referans bağlantınızın linkini kullanabilirsiniz. Platformumuzu yakın zamanda sadece davetiye ile üye olunabilen bir yer haline getirme çalışmalarına başladığımızı da paylaşayım  Tatliş

Sağlıklı günler dilerim Gülümse
03-01-2021, 16:14
Yorumlar : 0 • Okunma : 562
YapıForumu'nda sizler için güzel yenilikleri ve özellikleri paylaşmaya devam ediyoruz. Bu defa yine çok beğeneceğiniz bir yeni özelliği sizlerle paylaşmak istedim. 

Hesaplama Araçları ile proje, etüt ve analizlerinizi daha hızlı bir şekilde yapabileceksiniz. Şimdilik 13 adet Hesaplama Aracı mevcut. Bunların bir kısmı henüz geliştirme sürecinde kodlaması devam ediyor. Ama bugün yarın hepsi tamamlanmış olacaktır. 

İlerleyen günlerde maliyet analizleri, uygulamaya yönelik pratik hesaplama araçları gibi farklı yeni hesaplama araçlarını da kullanıma hazır hale getirmiş olacağız.

Mutlu, sağlıklı ve bol kazançlı bir yıl temenni ediyorum. Herkese iyi forumlar !  Gözlüklü emoji