Demir 5.710,66 TL %2.79        Çelik Hasır 5.566,67 TL %1.98        Nervürlü Kangal 6.300,00 TL %3.28        Düz Kangal 6.270,00 TL %3.29        Yerli Hurda 3.325,00 TL %4.72        İthal Hurda 455,00 $ %0.00        Demir Cevheri 176,00 $ %1.15        Kütük 620,00 $ %0.81        Borsa 1.471,39 %-1.13        Dolar 7,425 %0.98        Euro 8,969 %0.15        Altın (ONS) 1.726,92 %-2.42        Brent 65,070 %-2.30        ------ Veriler anlık olarak güncellenmektedir. Yalnızca bilgi amaçlıdır. Yatırım kararı için doğru sonuçlar vermeyebilir.   -----  
Türkiye'nin Lider Yapı Platformu Bizden haberler
Bizden haberler
28-01-2021, 18:07
Yorumlar : 0 • Okunma : 152
Her geçen gün daha kaliteli ve güvenli bir platform haline getirmeyi amaçladığımız yapıforumu'nda önemli bir bilgilendirmeyi siz değerli dostlarla paylaşmak istiyorum. Artık foruma üye olmak için DAVETİYE kodu zorunlu hale getirildi !!!

Davetiye kodu tamamen ÜCRETSİZ olarak mevcut üyelerimize her ay 1 adet otomatik olarak tanımlanacak. (Mevcut davetiye kodunuza ek olarak daha fazla davetiye koduna ihtiyaç duymanız halinde market'ten istediğiniz kadar ek davetiye kodu satın alabileceksiniz.)

Davetiye kodunuzu foruma giriş yaptıktan sonra; https://yapiforumu.com/usercp.php sayfasından (Kullanıcı Kontrol Panelinizden) görebilirsiniz. Yani foruma biri üye olmak istediğinde artık davetiye kodu girmesi gerekecek.

Forumda kayıtlı bir arkadaşınız yoksa aşağıdaki sayfadan ücretsiz olarak davetiye talebinde bulunabilirsiniz;

Kod :
https://yapiforumu.com/davetiye.php

Davetiye talepleri titizlikle incelenecek olup uygun görülmesi halinde davetiye kodunuz oluşturularak girdiğiniz E-posta adresine gönderilecektir.

TC Kimlik No Doğrulama, Mobil Doğrulama ve şimdiden DAVETİYE sistemiyle birlikte G E T (Güvenli Elektronik Ticaret) sistemi iyice oturmaya başladı. Bu tür mecralarda bildiğiniz üzere art niyetli insanlar da olabileceğinden dolayı biz elimizden geldiğince temkinli ve gerekli tedbirleri almalıyız. Bu yeni özellikler de bu amaçla foruma kazandırdığımız şeylerden biri.  Göz kırp

Herkese sağlıklı günler dilerim..
09-01-2021, 12:58
Yorumlar : 0 • Okunma : 165
Merhaba Yapıcan'lar ! Gülümse 

YapıForumu.com'u hepimiz için daha güvenli ve temiz bir yer haline getirmek amacıyla hayata geçirdiğimiz TC Kimlik Doğrulama ve SMS Mobil Onay sistemleri artık aktif..

@ITenGriTR ve @SEO_Hizmetleri 'nin emekleriyle başlattığımız bu uygulamayla birlikte TC Kimlik numaranızı ve Telefon numaranızı onaylayarak profilinizi doğrulayabilirsiniz. 

[Resim: at2a21.png]

YAPIFORUMU TC Kimlik Doğrulama ve Mobil Doğrulama işlemi Nasıl Yapılır?

Bu işlem oldukça basit. Tek yapmanız gereken foruma giriş yaptıktan sonra https://yapiforumu.com/usercp.php?action=options linkine tıklayarak ya da profil resminizin üzerine gelince açılan menüden "Seçenekleri düzenle" yazısına tıklayın > Diğer Araçlar sekmesine tıklayıp en üstteki TC Kimlik Doğrulama ve Mobil Doğrulama butonlarına tıklayarak sizden istenen bilgileri girmeniz yeterli olacaktır.

Bu işlemler zorunlu mudur?

Hayır tabikide. Sadece forumu ticaret yapmak için kullanmak isteyenlere ticaret yapacağı kişilere internet ortamında prestij, güvenilirlik, otoriterlik sağlayabileceği düşünülerek, art niyetli emelleri olabilecek kişileri, fake hesapları ve trolleri engelleme amacıyla hayata geçirilmiştir.

Elbette bunlar bile niteyi kötü kişileri engellemeye yeterli değil ancak biz yine elimizden geleni yapmak istedik.

Bilgilerim saklanıyor mu?

KVKK Aydınlatma metnimiz, Gizlilik Politikamız dahilinde bizimle paylaşılan verilerin nasıl ve hangilerinin işlendiğini öğrenebilirsiniz. Biz bir grup mimar arkadaş olarak burayı nasıl daha güvenilir, nasıl daha temiz ve nasıl daha aktif ve faydalı bir hale getirebilirize odaklanıyoruz. Başka bir maksadımız, amacımız, niyetimiz olmaz ve olamaz Gülümse 

Neden böyle birşeye ihtiyaç duyuldu?

GET (Güvenli E-ticaret Sistemi) sayesinde henüz çok aktif olmasa da platformumuzun Türkiye'nin Yapı ve İnşaat Sektörü'ne yönelik kaliteli temiz ve güvenilir bir platform olarak en aktif freelance iş ve hizmet platformu, pazaryeri olması beklentisindeyiz. 

Durum böyle olunca doğrulanmış profillere sahip üyelerin diğerlerine nazaran daha güvenilir, ticaret veya işbirliği ya da çözüm ortağı arayışınızda platformumuzu tercih etmeniz için bir adım daha atmak amacıyla böyle bir güncelleme getirdik.

Profilinizi doğruladığınızda;

[Resim: atUGXU.jpg]

Yukarıdaki gibi konularınızda, mesajlarınızda ve yorumlarınızda doğrulama rozeti alırsınız. Bu rozetlerden biri TC Kimlik Doğrulama iken Diğeri Mobil SMS Doğrulama işlemini başarıyla gerçekleştiren arkadaşlar için aktif hale gelir.

Burayı hepimiz için daha kaliteli ve uzuuun yıllar boyu birlikte vakit geçirebileceğimiz temiz bir platform haline getirme amaçlı güncelleme ve modernize etme çalışmalarımız tüm hızıyla devam edecek  Melek

Ufak bir güncelleme bilgisini de paylaşarak bu duyuruyu tamamlamak istiyorum. O da Market sistemimizde Özel Mesaj Kotaları için olucak. Özel mesaj sistemi de otomasyona bağlanan ürünler arasındaydı. Ufak bir teknik problem mevcuttu. Bu problemi çözerek artık mesaj kotalarınızı ödemeniz onaylantıktan sonra otomatik olarak yükseltebileceksiniz. 

Merak ettiklerinizi, forumumuz için önerilerinizi bizimle paylaşmaktan lütfen çekinmeyin. Burayı daha canlı ve aktif bir yer olarak görmek hepimiz için çok daha iyi olacağından platformumuza halen üye olmayan arkadaşlarınızı da davet etmeyi unutmayın Gülümse 

Hatta arkadaşlarınızı davet etmek için siteye giriş yaptıktan sonra https://yapiforumu.com/usercp.php linkinden kendi referans bağlantınızın linkini kullanabilirsiniz. Platformumuzu yakın zamanda sadece davetiye ile üye olunabilen bir yer haline getirme çalışmalarına başladığımızı da paylaşayım  Tatliş

Sağlıklı günler dilerim Gülümse
03-01-2021, 16:14
Yorumlar : 0 • Okunma : 127
YapıForumu'nda sizler için güzel yenilikleri ve özellikleri paylaşmaya devam ediyoruz. Bu defa yine çok beğeneceğiniz bir yeni özelliği sizlerle paylaşmak istedim. 

Hesaplama Araçları ile proje, etüt ve analizlerinizi daha hızlı bir şekilde yapabileceksiniz. Şimdilik 13 adet Hesaplama Aracı mevcut. Bunların bir kısmı henüz geliştirme sürecinde kodlaması devam ediyor. Ama bugün yarın hepsi tamamlanmış olacaktır. 

İlerleyen günlerde maliyet analizleri, uygulamaya yönelik pratik hesaplama araçları gibi farklı yeni hesaplama araçlarını da kullanıma hazır hale getirmiş olacağız.

Mutlu, sağlıklı ve bol kazançlı bir yıl temenni ediyorum. Herkese iyi forumlar !  Gözlüklü emoji

[Resim: aGiek0.png]
26-12-2020, 17:16
Yorumlar : 0 • Okunma : 153
Merhaba millet!

YapıForumu.com'da yer alan neredeyse tüm özelliklerden SİTEYE ÜCRETSİZ ÜYE OLARAK faydalanabiliyorsunuz. Forumumuzu uzun yıllar ayakta tutmak, naçizane destek olmak ve bir tuğla da ben koyayım diyenler için MARKET sayfasını yayına aldık. Daha doğrusu zaten yayındaydı ancak marketteki pek çok ürünü otomasyona bağladık. @LastWorld ,  @ITenGriTR ve bu konuda emeği geçen diğer arkadaşımız @SEO_Hizmetleri nin ellerine sağlık. 

Platformumuz her geçen gün daha iyi bir ivme yakalayarak yeni arkadaşlarımıza ev sahipliği yapmaya başlıyor. Ben ve diğer geliştirici arkadaşlarımız ile birlikte forumu daha kaliteli, hızlı, güvenli ve kullanışlı hale getirmek adına elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Üstelik mevcut işlerimizin yanı sıra cebimizden para harcamaya da hiç çekinmeyerek Gülümse 

Bildiğiniz üzere henüz daha 3 ay bile olmadan 500+ üyeye ulaştık. Amazon Alexa verilerine göre bu kısa zaman içerisinde; Türkiye'nin en fazla ziyaret edilen ilk 5000 sitesi arasında yer almayı başardık. Tanıtım, ar - ge, geliştirme çalışmaları için devamlı yenilikler ve güncellemeler yapmaya SİZLER İÇİN devam edeceğiz.

Market sayfasında TAMAMEN otomasyona bağlanan ürünler;
Yani bakiye yükle butonu'na basarak hesabınıza bakiye yükleyebilir, bu bakiyenizi MARKET SAYFASI'nda dilediğiniz şekilde harcayabilirsiniz. Harcamalarınız için adınıza düzenleyeceğimiz E-fatura'yı gider olarak gösterebilirsiniz.

PREMIUM ÜYELİK
Kafa karışıklığına sebebiyet vermemek adına forumumuzda normal üyeliğe ilave olarak sadece tek tip Premium Üyelik paketi bulunmaktadır. Sadece Premium üyelere özel forum kategorilerini görebilmenin yanı sıra diğer tüm özellikleri öğrenmek için Market > Premium Üyelik sayfasına göz atabilirsiniz. Yaptığımız son güncellemeyle birlikte Hesabınızda yeterli bakiye olması durumunda Premium Üyelik satın al butonuna bastığınızda otomatik olarak hesabınıza tanımlanmaktadır.  Gözlüklü emoji

DUYURU REKLAM ALANI
Yine otomasyona bağlanan ürünlerden bir diğeri de oldukça faydalı ve güzel bir ürün. Anasayfada en son konuların listelendiği kısımdaki duyuru reklamları. Eğer hesabınızda yeterli bakiye var ise son paylaştığınız 10 konu arasından duyurusunu yayımlayacağınız bir konuyu seçiyorsunuz ve satın aldığınız süre boyunca yayında kalıyor.

MESAJ KUTULARI
İhtiyaç duymanız halinde özel mesaj saklama hakkınızı 50'den daha fazla olmasını sağlayabilirsiniz. Yine ek mesaj kutuları da otomasyona bağlandı. Yani satın almak için yeterli bakiyeniz olduğunda otomatik olarak hesabınıza tanımlanacak.

MESLEK RANKLARI
Meslek rankları, tamamen farklılık ve dikkat çekicilik adına foruma eklediğimiz bir yenilik. Mesleğinizi postbitte yani paylaştığınız konularda profil resminizin hemen altında göstermek isteyebilirsiniz. Hesabınızda yeterli bakiye olması durumunda meslek rankları da artık otomatik olarak hesabınıza tanımlanıyor.

Tüm satın almalarınızı GÜVENLİ OLARAK PayTr altyapısı kullanan Shopier üzerinden API ile gerçekleştirmekteyiz. Tüm fiyatlara KDV dahildir. Satın alma işlemleriniz sonrası  bakiye yükle sayfasında bizimle paylaştığınız bilgilerle E-faturanız oluşturularak e-posta adresinize gönderilir. Merak ettikleriniz, satın alma sorunlarınız ve eklenmesini istediğiniz diğer şeyler - özellikler için bizimle / benimle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin. Birlikte daha güzel, daha sağlıklı bir geleceğe..

Bu arada, ufak bir yeniliği de sizinle bu noktada paylaşmak isterim. Bir kaç güne kadar forumda paylaştığınız her konu / mesaj için para kazanabileceksiniz. Kazandığınız paraları MARKET sayfasında istediğiniz gibi harcayabileceksiniz. Ancak şimdilik bu kazandığınız parayı kendi hesaplarınıza çekebilme taleplerinize yönelik bir çalışma içerisinde diiliz haberiniz olsun Komik 

Saygılarımla..
19-12-2020, 12:34
Yorumlar : 0 • Okunma : 126
YapıForumu için tanıtım videomuz yayında Gülümse Bu arada bi el atın youtube kanalımıza da üye olun. Forum hakkında faydalı videoları kanalımızdan paylaşacağız.