Türkiye'nin Lider Yapı Platformu ETKİNLİK MERKEZİ Buluşmalar HABER: Mimarlar Odası'ndan Mimarlık öğrencileri için güzel bir staj etkinliği
Mimarlar Odası'ndan Mimarlık öğrencileri için güzel bir staj etkinliği
ismet
Mimarlar Odası'ndan Mimarlık öğrencileri için güzel bir staj etkinliği
0
410
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
#1
Bunu Paylaş:
Şuan Offine!
ismetYeni Üye
**
  • Konular3
  • Mesajlar5
  • Rep puanı 0
  • Beğenilenleri 0
  • Beğendikleri 3
Mimarlar Odası Ankara Şubesi ve Türk Serbest Mimarlar Derneği, mimarlık bölümü öğrencilerinin pandemi ve artan kontenjan sayıları nedeniyle bulmakta zorluk yaşadıkları yaz stajlarına yönelik bir program düzenliyor.

Yüz yüze ve çevrimiçi olanakların bir arada kullanılacağı programda, akademi ve uygulama alanlarından yürütücüler ile teorik ve pratik dersler yer alacak. 26 Temmuz – 3 Eylül 2021 tarihleri arasında uygulanacak staj programının kontenjanı sınırlı olup, daha önce ofis stajını gerçekleştirmemiş başvuranlara öncelik tanınacak. Yüz yüze ve çevrimiçi derslerde devam zorunluluğu bulunuyor. 

Yararlanmak isteyen mimarlık bölümü öğrencilerinin üniversitelerinden kabul onayını alarak 18 Haziran 2021 tarihine kadar [Linki görebilmek için lütfen GİRİŞ YAPIN veya KAYIT OLUN] başvuru formunu doldurarak başvuru yapmaları ve formun bir kopyasını [Linki görebilmek için lütfen GİRİŞ YAPIN veya KAYIT OLUN] adresine iletmeleri gerekiyor.

Başvuru için son tarih 18 Haziran 2021, saat: 17.00

[Resim: O4VDrn.jpg]


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Yıldız
ArchiDesign Talks 2020 etkinliği bu akşam saat 18:30'da [online] seymaer 0 309 26-10-2020, 14:09
Son Yorum: seymaer

Hızlı Menü: