Demir 5.710,66 TL %2.79        Çelik Hasır 5.566,67 TL %1.98        Nervürlü Kangal 6.300,00 TL %3.28        Düz Kangal 6.270,00 TL %3.29        Yerli Hurda 3.325,00 TL %4.72        İthal Hurda 455,00 $ %0.00        Demir Cevheri 176,00 $ %1.15        Kütük 620,00 $ %0.81        Borsa 1.471,39 %-1.13        Dolar 7,425 %0.98        Euro 8,969 %0.15        Altın (ONS) 1.726,92 %-2.42        Brent 65,070 %-2.30        ------ Veriler anlık olarak güncellenmektedir. Yalnızca bilgi amaçlıdır. Yatırım kararı için doğru sonuçlar vermeyebilir.   -----  
Türkiye'nin Lider Yapı Platformu PAYLAŞIM MERKEZİ Yararlı linkler İlginç websiteleri Birbirinden ilginç faydalı websiteleri
Birbirinden ilginç faydalı websiteleri
merthan
Birbirinden ilginç faydalı websiteleri
0
95
 • Derecelendirme: 3.33/5 - 3 oy
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
#1
Bunu Paylaş:
Şuan Offine!
merthanYeni Üye
**
 • Konular6
 • Mesajlar7
 • Rep puanı 0
 • Beğenilenleri 1
 • Beğendikleri 0
Merhabalar topladığım faydalı web sitelerini bu başlık altında sürekli güncelliyor olacağım.

*[Linki görebilmek için lütfen GİRİŞ YAPIN veya KAYIT OLUN] adlı yapay zeka destekli site sayesinde düşük çözünürlükteki fotoğraflarınızın çözünürlüğünü ve netliğini oldukça iyi bir şekilde arttırabilirsiniz.

*[Linki görebilmek için lütfen GİRİŞ YAPIN veya KAYIT OLUN] isimli web sitesi sayesinde üzerine takip cihazı takılan birçok canlının bütün bilgilerine erişim sağlayıp detaylı incelemelerde bulunabilirsiniz.

*Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın kendi sitesindeki “[Linki görebilmek için lütfen GİRİŞ YAPIN veya KAYIT OLUN]" menüsü sayesinde ülkemizin bir çok turistik bölgesini sanal bir şekilde gezebilirsiniz.

*[Linki görebilmek için lütfen GİRİŞ YAPIN veya KAYIT OLUN]adlı web sitesi sayesinde format sonrası gerekli tüm programları tikleme işlemi yaparak tek seferde indirebilirsiniz.

*[Linki görebilmek için lütfen GİRİŞ YAPIN veya KAYIT OLUN] isimli web sitesi sayesinde seçeceğiniz kas bölgesine göre size önerilecek olan egzersiz programlarını videolu bir şekilde inceleyebilirsiniz.

*[Linki görebilmek için lütfen GİRİŞ YAPIN veya KAYIT OLUN] isimli web sitesi sayesinde izleyip çok sevdiğiniz bir filme benzer, alternatif filmleri listeleyebilirsiniz.

*[Linki görebilmek için lütfen GİRİŞ YAPIN veya KAYIT OLUN] isimli web sitesi sayesinde istediğiniz bir görseli saniyeler içerisinde dekupe (arka plan temizleme işlemi) edebilirsiniz.

*[Linki görebilmek için lütfen GİRİŞ YAPIN veya KAYIT OLUN] isimli web sitesi sayesinde şüphelendiğiniz tüm program ve apk uygulamalarını yükleyerek herhangi bir virüsün bulaşıp bulaşmadığını kontrol edebilirsiniz.

*[Linki görebilmek için lütfen GİRİŞ YAPIN veya KAYIT OLUN] isimli web sitesi sayesinde reklamlar, rahatsız edici bölümler olmadan bir web sitesinden sadece linkini belirterek rahatlıkla çıktı alabilirsiniz.

*[Linki görebilmek için lütfen GİRİŞ YAPIN veya KAYIT OLUN] isimli web sitesi sayesinde bir programın en eski versiyonlarına kadar görüntüleyip rahatlıkla indirme işlemi yapabilirsiniz.

*[Linki görebilmek için lütfen GİRİŞ YAPIN veya KAYIT OLUN] isimli web sitesi sayesinde ihtiyacınız olan her türlü driver'ı (sürücü) rahatlıkla bulup indirebilirsiniz.

*[Linki görebilmek için lütfen GİRİŞ YAPIN veya KAYIT OLUN] isimli web sitesi sayesinde Hemen hemen her türlü web sitesi ve sosyal medya platformlarında bulunan hesaplarınızı sadece bir tık işlemi ile kaldırtabilirsiniz.

*[Linki görebilmek için lütfen GİRİŞ YAPIN veya KAYIT OLUN] isimli web sitesi sayesinde günde 5 taneye kadar ücretsiz faks gönderim işlemi sağlayabilirsiniz.

*[Linki görebilmek için lütfen GİRİŞ YAPIN veya KAYIT OLUN] isimli web sitesi sayesinde taşıdığınız hastalık hakkında çok detaylı bilgilere ulaşabilir ve bir doktor edasıyla sizinle ilgilenmesini izleyebilirsiniz. Hatta belirtilerinize göre size teşhis koyabilir.

*[Linki görebilmek için lütfen GİRİŞ YAPIN veya KAYIT OLUN] isimli web sitesine her girdiğinizde ekranda yapay zeka tarafından oluşturulmuş bir insan portresine denk geliyorsunuz. Bu portlere kesinlikle hiç bir insana ait değil, tamamen yapay zeka tarafından rastgele oluşturuluyor.

*[Linki görebilmek için lütfen GİRİŞ YAPIN veya KAYIT OLUN] isimli web sitesi sayesinde kelimeye göre en uygun kafiye önerilerini bulabilirsiniz.

*[Linki görebilmek için lütfen GİRİŞ YAPIN veya KAYIT OLUN] isimli web sitesi sayesinde aradığınız kitap ismine göreen uygun fiyatlı web sitelerini listeleyebilirsiniz.

*[Linki görebilmek için lütfen GİRİŞ YAPIN veya KAYIT OLUN] isimli web sitesi sayesinde youtube videolarını gif dosyalarına çevirebilirsiniz.

*[Linki görebilmek için lütfen GİRİŞ YAPIN veya KAYIT OLUN] isimli web sitesi sayesinde elinizdeki malzemelere göre yemek tarifi önerileri alabilirsiniz.


Hızlı Menü: