Türkiye'nin Lider Yapı Platformu FORUM MEYDANI Forum hakkında Forum Duyurusu
Forum Duyurusu: Teslimat ve İade
Şuan Offine!
WWW
Şuan Offine!
Mrtrclb...
******
KURUCU
MİMAR
  • Konular81
  • Mesajlar107
  • Beğenilenleri 37
  • Beğendikleri 31
Teslimat

yapiforumu.com üzerinden aldığınız Premium üyelikler, Mesleki Ranklar, Ekstra özel mesaj kutuları ve kullanıcı adı değiştirme yetkisi ödemeniz onaylandıktan sonra otomatik olarak aktif hale gelmektedir. Otomatik olarak akitf hale gelme konusunda herhangi bir sorun yaşarsanız iletişim sayfasından bize ulaşabilir yada yetkililere özel mesaj göndererek sorununuzu bildirebilirsiniz.

Alınan, mesleki ranklarınızın, ekstra mesaj kutularınızın, premium üyeliklerinizin, kullanıcı adı değiştirme yetkinizin özelliklerini market sayfasından görüntüleyebilirsiniz.

Değişim ve İade Şartları

Alınan Premium üyeliklerde bir alt pakete düşürme yapılamaz. Bir yada birden fazla üst pakete geçiş yapabilirsiniz. Bu hesaplama yönetici tarafından manuel olarak yapılır ve hesabınıza manuel olarak tanımlanır.

Premium üyelik Özel mesaj kutuları, Mesleki ranklar hesabınıza tanımlandığı andan yani ilk alındığı andan itibaren genel olarak fayda sağlamaya başladığı için iade koşulu oluşmaz. Bundan dolayı bu hizmetlerle ilgili iade talep edilemez.

Premium Üyelik Sözleşmesi;

Alınan Premium Üyelikler yapiforumu.com'a sponsorluk maksadı taşır.
Premium üyelik alan üyelerimiz aldıkları Premium Üyelik özelliklerine göre yapiforumu.com'da verilen ekstra özelliklerden faydalanmaya hak kazanırlar.
yapiforumu.com'dan uzaklaştırılan herhangi bir Premium Üye hiçbir koşulda iade talep edemez ve/veya herhangi bir hak talebinde bulunamaz.
Alınan premium üyeliklerin özellikleri hemen kullanılmaya başlandığı ( İlk alındığı andan itibaren genel olarak fayda sağladığı ) için hiç bir şekilde para iadesi yapılmaz! Bu yüzden üyelik hizmetlerini, üyelik planlarını ve sözleşmeyi dikkatlice okuyup, kendinize en uygun ücretli hizmeti satın alın.
Bir premium hizmetini ve hesabı bir kişi kullanabilir. Birden fazla kullanım halinde ve/veya hesap paylaşımı durumunda yapiforumu.com Premium hesabınız durdurulur ve üyelik hesabınız yapiforumu.com'dan uzaklaştırılır.
Premium üyelikleriniz bir başka kullanıcıya devir edilemez.