Türkiye'nin Lider Yapı Platformu FORUM MEYDANI Forum hakkında Forum Duyurusu
Forum Duyurusu: Hakkında
Şuan Offine!
Şuan Offine!
yöneticiBi kaave?
******
KURUCU
MİMAR
  • Konular89
  • Mesajlar118
  • Beğenilenleri 10
  • Beğendikleri 34YapıForumu.com; Ekim 2020'de Mimar Murat ERÇELEBİ tarafından kurulan, Yapı Sektöründe yer alan tüm profesyoneller için mesleki network gelişimine katkı sağlayan, sahip olduğu gelişmiş özellikleriyle birlikte üyeler arasında freelance iş olanakları ile danışma, dayanışma ve yardımlaşma gibi olanaklar sunan, Yer Sağlayıcı sıfatıyla yayın yapan Türkçe forum sitesidir.

Sitemize üyelikler tamamen ücretsiz olmakla birlikte SADECE DAVETİYE ile gerçekleştirilmektedir. Kullanıcılarımız ihtiyaç duyması halinde Premium Üyelik ve market sayfasında sunulan diğer ek hizmetleri satın alabilmektedir. Biz; kurumsal kimliğe önem veren, yeniliklere açık ve belirli sınırlar çerçevesinde ifade özgürlüğünün gücüne inanan her geçen gün büyüyen geniş bir aileyiz  Melek

 Siz de bu ailenin bir parçası olarak, mesleğiniz ya da sektörün diğer profesyonel uğraşı alanlarına yönelik merak ettiklerinizi, verdiğiniz hizmetleri, bir talep veya düşüncelerinizi forum kuralları çerçevesinde özgürce paylaşabilirsiniz. 

Sektörel gelişmeleri tek bir kaynaktan takip edebileceğimiz, aynı sektörde ama farklı disiplinlerden profesyoneller ile fikir alışverişinde bulunabileceğimiz, yenilikleri, merak edilenleri, gündeme dair gelişmeleri yorumlayabileceğimiz, freelance iş fırsatları ve mesleki bağlantılarımızı genişletebileceğimiz kaliteli, temiz ve kullanımı kolay bir ortam oluşturmak, bu ortamı korumak, kullanıcı deneyimini maksimum seviyeye çıkarmak için elimizden geleni yapıyoruz.

[Resim: OlnY8A.png]

"Yapı forumu" ve Logosu Türk Patent ve Marka Kurumu'nca Tescil edilmiş olup tüm hakları mahfuzdur.

YapıForumu.com MyBulletinBoard (MyBB) altyapısına sahip olup GNET İNTERNET TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. sunucularında güvenle barındırılmaktadır.